| dada_2571 a întrebat:

De ce nu mai merg codurile la hi5? sad

Răspuns Câştigător
| dienuk a răspuns:

Datorita unor probleme de securitate la care cei de la Hi5 lucreaza de ani buni sa le rezolve si nu pot din cauza codurilor introduse in profile, acestia s-au hotarat sa scoata o noua versiune a site-ului in care sa nu mai permita folosirea codurilor css. Astfel sectiunea de Particularizare Profil va fi stearsa iar in Despre Mine si Interese nu vor mai putea fi bagate alte coduri in afara de cele HTML, care se refera la scris efectiv in sectiune si nu la personalizarea profilului.

1 răspuns:
| Trefla a răspuns:

Pai codurilea alea erau pentru versiunea veche care era foarte foarte usoara de spart