| Shery a întrebat:

De ce nu merge sa dau "cauta"?
De exemplu daca vreau sa caut o intrebare anume pe site, sau un anumit subiect nu merge... sper ca problema sa fie rezolvata crand...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Introdu in casuta de cautare cuvantul dorit, lasa cursorul la sfarsitul cuvantului si, in loc, sa apesi pe butonul cauta, da enter din tastatura. Asa merge.

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nici mie nu-mi merge pe mozilla.

| albastrel a răspuns:

Ii este somn si site-uluihee hee

| Ellena a răspuns:

Ce browser folosesti? la mine de ex. pe Opera nu merge "Cauta" dar pe Mozila sau Explorer mergewinking...

| Shery explică:

Enigmo, you're doing it again: te ataci laughing

| Shery explică:

Multumesc mult, brigaela happy

| Shery explică:

Mi-am dat seama ca ma placi... nu trebuie sa fii atat de evidentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si tie.ai inceput sa mananci litere, cred ca este cazul sa mergi la somn si vorbim maine. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice Brigaela si vezi ca daca dai mai multi de enter, merge mai repede, daca dai sapte enter de exemplu, o sa mearga de sapte ori mai repede. Incearca, succesuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@weirdo-nu ma atac, in schimb imi place sa te atac pe tine. laughing
am o placere ...nebuna. :rolling on the floor tongue

| s1mplek1ss a răspuns:

aha pe exporer merge
downloadeaza-l

sau poate pentru ca. ii este somn si siteului cum a zis alinu stiu

noapte buna la toti big grin

bybye