| lifeForJesus a întrebat:

De ce raspund la intrebari, ce-i ce habar nu au? Nu am sa inteleg asta niciodata...lasa-i frate pe aia care stiu, nu incurca omul! Corect sau nu?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

De acord cu tine!
E aiurea cand tu intrebi daca vaca macane si ei iti zic ca rata impunge! straight face

13 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Sunt de acord cu tine... şi eu cănd intru pe TPU eu mă uit la care intrebare aş putea răspunde... eee vor si ei sa vorbeasca se plictisesc...laughing

| M4RK a răspuns:

De acord cu tine, pai sa se bage si ei in seamahappy

| lifeForJesus explică:

NicuNebunu @ Nu ma supar, dar era vb de raspunsuri nu de intrebari... repet... vorbesc in general, de raspunsuri!

| lifeForJesus explică:

NicuNebunu @ Rade ciob de oala sparta... uita-te la intrebarile tale prima data, si pe urma mai vb!hee hee

| hugo a răspuns:

Poate cei ce nu stiu nu raspund intentionat, ci doar vor sa ajute fara a isi da seama ca de fapt nu ajuta, pentru ca au spus un lucru gresit... Un lucru gresit, poate fi incercarea de a face un lucru bun dar nereusit!

| Cryssy a răspuns:

Corectwinking

| LNK a răspuns:

Foarte corect.

| Catalin970 a răspuns:

Eu zic ca ai dreptate si imi place cum gandesti.

| Sara a răspuns:

laughing tare nicunebunu rolling on the floor

| nutzu' a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine... dar era si culmea sa spun alta...de aceea eu sortez intrebarile la care raspund...

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Corect! Numai ca cei ce raspund cred ca stiu si ajuta nu incurca.Insa daca o fac in mod voit, abia acum te poti intreba "de ce?"
Si de aici mai multe raspunsuri care converg la acelasi rezultat... din rautate, as zice eu in acest caz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Răspunsurile nu sunt oficiale, sunt doar niște informații!
O documentare amplă a unei situații nu aici își găsește locul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie ma sa raspunda si ei.nu sunt si ei, lume?