| columbia a întrebat:

De ce spune-ti ca tiganii prefera sa fure din Spania si nu din Romania? Eu spun ca fura din Spania pentru ca spaniolii sunt bogati si au de unde fura dar cum romanii sunt saraci nu au de unde sa fure. Astept raspunsurile voastre.

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Asta te framanta pe tine la ora asta? Serios acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ar putea fura de la noi din tara? La noi fura chiar romanii, iar rromilor nu le mai ramane prea mult " material ". Dar daca te mai uiti la stiri din cand in cand, o sa observi ca sunt destui rromi care fura si la noi.

| Dana211 a răspuns:

Pai sincer ti-ai cam raspuns singur la intrebare. Poate ar mai fi de adaugat totusi faptul ca romanii sunt mai prudeti pentru ca la tot pasul sunt hoti iar spaniolii mai delasatori( nu cu mult!)

| SmileyyXD a răspuns:

Cu romanii nu prea le mai merge.Pe spanioli eu cred ca ii poti fraierii mai repede.

| columbia explică:

Nu, doar intrebam.