| boborock2011 a întrebat:

De ce tot aud un tiuit in ureche? Mi se intampla destul de des :-s!

5 răspunsuri:
| TAzOVsKY a răspuns:

Buna! eu zic sa iti verifici tensiunea, cred ca e prea mare... bafta big grin

| FtwOldCity a răspuns:

Spunele in gand spiritelor sa micsoreze intensitatea informatiilor pe care le receptionezi. Incearca asta happy

| BlackWarriors2012 a răspuns:

BOGDICI daca vrei sa te ajut i-am id-ul de email si eu tot la fel am avut probleme ca tine la urechea dreapta imi tiuia urechea drepeata de nu mai puteam sa adorm si ma intepa i-am id-ul de mess si pot sa ati dau mai multe explicati ca pe TPU nu pot da pe mess ti le spun pe toate id-ul meu este BlackWarriors1212@yahoo.com

| BlackWarriors2012 a răspuns:

Pai ai tras curent sau ai otita medie externa da poti sa ma contactezi la id-ul meu de yahoo BlackWarriors1212@yahoo.com ca sa ati zic mai multe detalii de la ce este si ce ai da ok

| BlackWarriors2012 a răspuns:

Bine Bogdici Uite Ati Spun eu ca sa nu te sperii cred ca te sperii ca mine ca si eu am avut probleme la ureche tot ca tine si mie imi era frica sa nu surzesc da nu surszesti de la asa ceva stai linistit si eu am fost la budimex la spitalul ala acolo m-am dus la ORL si mi-a bagat o din aia in ureche ca sa ma controleze sa vada ce vam da nu te speria nu ati face nimica la ureche daca vezi vreo seringa nu tio baga sau nu stiu ce eu ai tu pe la spital pe acolo da stai linistit deci eu m-am dus prima data la un consult ORL si mi-a spus ca am otita medie externa si doctorul acela mia prescris un tratament pentru ureche mi-a dat amoxicilina 500 mg amoxicilina este ca sa ati treaca urechea acea asa si m-am dus si la al doilea consult si era o femeie o doctorita primar la fel era si doctorul ala tot primar da cand m-am dus la femeiusca aia mi-a spus ca am un dop de ceara acum mie nu mai imi vajaie urechea sau nu stiu cum ati face tie Bogdici da mai bine e sa te duci la UN ORL-ist ca el stie ce ai nu stimm noi mie mi-a spus ca am otita medie externa si mi-a trecut da nu ramai de la asta surd de la otita medie externa de la aia acuta care nu se trateaza otita acuta e grava da otita medie externa daca iei amoxicilina iti trece imediat da nu trebuie sa iei una singura trebuie sa iei in fiecare zi dupa ce ati face efectu de duci a doua zi la consult daca zice ca ai otita medie externa si ati prescrie amoxicilina e de bine ati va trece da ca nu e de rau laughing da mai bine te duci la ORL bafta da nu ati face nimica ati baga ceva si se uita la urechea ta aia care ati tiue funda plss