| Fumiko a întrebat:

De unde se poate cumpăra cărbune pentru albirea dinților și cât costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

De la farmacie.Nu costă foarte mult.

| Whiterainbow123 a răspuns:

Du-te la gara, găsește o vechituri de tren și i-a de acolo. Rezultate instant.

| Whiterainbow123 a răspuns:

Apropo, scuze pentru greșeli, auto corectarea memorează ultimele variante de cuvinte și le-a rescris după memoria ei.

| Fumiko explică (pentru Whiterainbow123):

Îi ok și al meu face la fel, Mersi de sfat...

| Whiterainbow123 a răspuns (pentru Fumiko):

Scuze nu m-am putut abtine. Raspunsul este: nu știu.

| Fumiko explică (pentru Whiterainbow123):

Stai calm prefer sa o cumpăr din farmacie laughing)

| Whiterainbow123 a răspuns (pentru Fumiko):

Eu prefer o vizită la gara.