| TesTing a întrebat:

Dece mi se baga jocurile in bara de la start? dar jocul ramane aprins? imi spune cineva cum rezolv?

1 răspuns:
| FightForYourself a răspuns:

Daca se baga in bara de start e posibil sa ii fi dat tu pin. Daca vrei sa inchizi jocul si nu merge cu click dreapta fa asa:
control+left alt+cancel dai start task manager acolo alegi aplications dai click pe joc si vezi ca ai in partea dreapta jos end task dai click si se inchide
Daca jocul tot ramane in bara de start
dai click dreapta si dai unpin from start menu
Dar jocul acolo trebuie sa fie poate te referi la taskbar adica la bara de jos a ecranului acolo ii dai pur si simplu click dreapta pe imaginea jocului si unpin from taskbar