| AddUsspinred a întrebat:

Dece dupa ce joc 10-15 min saints row 3 ma scoate pe desktop dar jocul ramane in bara si nu il mai pot baga si am 6gb ram 1 gb placa video i3 dual core, sa fie din cauza supraincalziri calculatorului *dau funda*

Răspuns Câştigător
| gabrielul01 a răspuns:

Da am si eu aceeasi problema daca ai laptop leptopul are pisele prea lipite si se supra incalzesc si de aceea cei de la fabrica sau gandit sa ii bage o piesa in care are freon ca sa ajute la racirea unor piese necesare! Si daca ai pc este devina culerul care este ori plin de mizerie ori prea mic! Poti sa iti dai seama la pc daca se incinge(incalzeste) pe spate si la pc daca culerul face zgomot! sau ar mai putea fi devina windowsul! Sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa fi inteles succes!

| AddUsspinred explică (pentru gabrielul01):

Mersi
am citit si pe net e din cauza supraincalziri
si daca si tie iti face la fel mareste viteza cularului cu fanspeed

| Reggaee a răspuns (pentru AddUsspinred):

Auzi am si eu aceeasi problema dar nu stiu ce sa fac si nu stiu sa folosesc fanspeed, tot mi se baga in bara saint row the third dupa 10 min si nu mai merge.Ce sa fac?