| aNNdr3y a întrebat:

Am si eu o problema, am un laptop si cand joc metin sau counter, san andreas imi baga jocul in bara de start si imi apare ceva cu o camera foto si o imprimanta, iar cand incerc sa dau pe el nu pot pentru ca apare si dispare repede chiar daca apas click intruna tot nu merge. Apare din minut in minut si imi baga jocurile in bara, orice raspuns este apreciat. Va multumesc! Apropo, Dau Fundita!

2 răspunsuri:
| RăzvanP06 a răspuns:

Pai probabil ai o problema cu softul imprimantei ma gandesc...deoarece iti arata imprimanta deci poti sa te duci in control panel la dispozitive si sa dai proprietes pe imprimanata acolo dai actualizare driver sau in cel mai rau caz scoti imprimanta de la dispozitive(click dreapta si delete)! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| aNNdr3y explică (pentru RăzvanP06):

Nu,nu este asta pentru ca arata si ceva cu camera foto si oricum am incercat ce mi-ai zis si nu merge, dar oricum mersi ca ai incercat