| anonim_4396 a întrebat:

Deci am untelefon Samsung Galaxy Fit cam cat ar trebui sa tina bateira!?

2 răspunsuri:
| Razvan1102 a răspuns:

Este un smartphone, deci bateria te va tine maxim 2 zile, daca il folosesti foarte mult [ jocuri, internet ] aproximativ o zi! ( opreste toate aplicatiile, bluetooth, Wi-Fi deoarece consuma bateria mai repede )!

| Evolution a răspuns:

Jumătate de zi dacă îl foloseşti excesiv şi o zi dacă îl foloseşti normal... e un smartphone laughing nu te aştepta să ţină aşa mult bateria.