| LordBolton a întrebat:

Deci ce credeti ca se poate gasi in area 51 si ce credeti ca ve-ti pati daca sunte-ti prinsi incercand sa intrati in ea? funda.

Răspuns Câştigător
| Seby1994 a răspuns:

Areea 51 este o baza americana strict secreta unde au loc experimente cu arme nucleare, avioane super-sonice, rachete, tancuri, ce urmeaza a completa echipamentul armatelor SUA, dar din cate am inteles din cateva documentare, acolo ar fi ascunse nave extraterestre, si ca de fapt fenomenul "triunghiul bermudelor" nu exista ci.SUA doboara navele si ca le-ar ascunde in areea 51. cine stie? app daca te-ar prind ca incerci sa intri acolo, te-ar omori aia imediat de nu ar stii nimeni ca tu ai calcat pe acolo, pentru ca fiind o zona strict secreta ei te pot considera spion si ti-ar putea ucide pana si familia. Funda? big grin

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Acolo se presupune ca a picat un OZN si americanii au recuperat nava si extraterestrii. Locul este secret si nici nu s-a recunoscut pana recent existenta lui.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Zona_51