| BlackAngel a întrebat:

Detin un volan logitech momo racing...As vrea sa pot sa il fac mai usor de manevrat... e cam greu sa il misti cu o mana daca ai jocul pe manual sa si schimbi vitezele sa si misti volanul,
Stie cineva ce pot face?

3 răspunsuri:
| pedobear a răspuns:

Sa treci pe automat.

| BlackAngel explică:

Multumesc de raspuns
Eu mi-am luat un volan special cu schimbat-or si sa trec pe automat? mai bine luam unul normal si gatahappy

| chris53 a răspuns:

Intr-adevar este... greoi la manevrat si o ameliorare evidenta apare daca conduci fara sa-l introduci in priza!