| anonim_4396 a întrebat:

Din greseala eram conectata pe g-mail si eram pe youtube si mi-am facut un canal youtube si nu vrea.Cum sterg contul de pe youtube fara sa sterg contul de g-mail?

4 răspunsuri:
| ExCalibru2 a răspuns:

Nu poti pentru ca, cu un cont de g-mail te poti conecta si pe youtube nu poti schimba asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ExCalibru2):

Si daca vrea sa sterg contul de youtube se sterge cu tot cu cel de g-mail.Adica sterg contul de g-mail.Si fac alt cont.

| ExCalibru2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca il stergi nu rezolvi mare lucru pentru ca daca iti faci altu tot vei avea cont de youtube dar pur si simplu nu te conectezi pe youtube dar e bine sa ai si cont de youtube pentru ca sunt unele videoclipuri care nu pot fi vazute fara cont

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ExCalibru2):

Fara cont si pe contul ala trebuie sa ai minim 16 -18 ani
ala ce ai u nu e un canal you tube E un POSIBIL CANAL daca completezi acolo ceva canalul nu exista il vezi doar tu