| BeYoU a întrebat:

E cineva din Ploiesti de pe aici? daca da vreau sa stiu si eu cat mai multe despre lectiile de teatru de la Palatul Copiilor
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nousername a răspuns:

Eu sunt!
Palatul Copiilor Ploiesti este organizatorul Festivalului National al Teatrelor de Revista pentru copii:d, festival unic de acest gen in Romania, la care ansamblul de estrada al palatului, coordonat de doamna profesoara Antoaneta Trifu,:p având o experienta didactica de peste 40 de ani, a obtinut Marele Premiu, precum si numeroase premii individuale pentru teatru, dans si muzica.
Cercul de teatru ofera "micilor artisti" posibilitatea de a intra in tainele artei teatrale. Spectacolele sunt o adevarata incantare.

Programul se va stabili după data de 1 octombrie, când încep cursurile la Palatul Copiilor Ploieşti.