| aditzaww a întrebat:

E de ajuns ca si cadou o sticla de vin? Dati nume de vinuri bune

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Feteasca alba de Jidvei, sec sau demisec, un vin cu un parfum discret, cu o aroma placuta si un gust suav si imbietor, satisface toate gusturile, ti-l recomand cu placere.

7 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Daca imi faci mie cadou un Cabernet Sauvignon Murfatlar din 1997 as fi foarte multumit.

| Angel0 a răspuns:

Daca este pentru prietena ta ar merge ceva mai strong de exemplu o juma de tuica. O dai pe spate.

| problematic a răspuns:

Du-te la Unirii la intrarea aia de la Mec si este acolo un magazin de vinuri. Sigur o sa gasesti ceva bun acolo.

in semn de multumire, poate dai si tu un click aici.
http://www.onbux.com/? r=impelo
numai bine.

| sky_6636 a răspuns:

Depine la cine faci cadoul asta
moner
mulfatlar
varius
senator private collection
etc

| LauraD a răspuns:

Da, depinde de eveniment.la o aniversare da, dar sa nu fie majorat. Un vin zic eu. Lacrima lui Ovidiu. sau ceva mai ieftin vin Spumant Angelli Cuvee Imperial frumos ambalat intr-o punguta de cadou speciala pentru sticle.sau daca gasesti ceva accesorii fanny de exemplu un tricou pentru sticla http://www.shopmania.ro/......76.html... sper ca ti-am fost de folos.kiss si distractie maxima

| JokyJoKer a răspuns:

Vin de cotnari si tamaioasa romaneasca

| aditzaww explică:

Merlot e bun? sec?