| chocolate3755 a întrebat:

Era cam jumate de an in urma un cont pe youtube numit lalabandfan care posta toate secventele din fiecare episod,concertele etc. apoi acel cont a fost sters din cauza drepturilor de autor sau ceva de genu,apoi si-a schimbat contul pe lala bandfan, acum si acesta a fost sters din aceleasi motive.stie cineva daca si-a refacut un alt cont? fundita :*

1 răspuns:
| anonymous09 a răspuns:

Nu se stie nimica, incearca sa scrii acelasi nume si poate in sfarsit o sa-l gasesti, sau poate respectivul s-o fi saturat sa-i mai fie sters contul si nu a mai facut altul nou