| alexx102428 a întrebat:

Este bine sa incerci lupte de wrestling acasa? Daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
| georgiocool a răspuns:

Salut eu te sfatuiesc sa nu incerci asa ceva lupte de wresling pentru risti sa te accidentezi grav deoarece nu ai antrenament pentru asa ceva iti trebui ani de repetiti etc. plus ca wrestlingul nu este o lupta adevarata doar spectacol.

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu ai vazut in filmuletul de prezentare al WWE-ului - Stay safe, don't try this at home! sunt manevre periculoase exersate ani intregi; daca tu le faci acasa fara antrenament ai putea sa ramai fara spate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti spun. POTI SA INCERCI. uitate pe youtube la wrestling secrets exposed invata ce fac aia si fa si tu cu prietenii

| GigiMenta a răspuns:

Nu nu este bine, te poti accidenta fara sa iti dai seama pe tine sau pe cel cu care te bati. Du-te la pc downloadeaza jocul si bate-te cat doresti sau uita-te online la wrestling.

| menipisica a răspuns:

Sa zicem ca da dar pentru eventualitate ia tot din camera unde te lupti si pune ceva burete pe jos sau ceva moale sa nu te accidentezi :d bafta :*