| vioreleu a întrebat:

Eu vreau doar sa intreb ceva si anume:ce este funda sau dau funda? curios doar...ast sa imi raspundeti. va multumesc

Răspuns Câştigător
| Raluuu a răspuns:

Premiezi raspunsul cel mai bun. asta inseamna funda

2 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Buna! Funda este acea "medalie" care apare langa un raspuns. Cand consideri ca un raspuns este cel mai bun, apesi pe fundita. Ea e gri, dar cand apesi pe ea devine portocalie. Mult succes la acordatul funditelor!winking

| George2000_6958 a răspuns:

Salut.Deci uite vezi poza lui CutZuu? Asa uitate mai langa el si o sa vezi ca scrie alege concursul castigator si dai pe el.
Sa sti ca nu ma supar daca incerci pe mine laughing.