| anonim_4396 a întrebat:

Exista pe aici colectionari de bani vechi?
Unde as putea sa vand colectia? (70 de bucati din 1907 incoace, monezi straine si romanesti)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Se pare ca nu este prezent nici unul pe aici dar poate linkurile din situl adaugat te poate ajuta sa le vinzi http://numismatica.finantare.ro/....../index.php

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand moneda Repvbblica italiana (1978). telefon 0722728832

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o bancnota de 5 forinti din 1848... daca este interesat cineva sa imi scrie pe adresa anita_hazeleyes2006@yahoo.com...pot sa ofer si poze

| c3dryk22 a răspuns:

Cumpar monezi sau bancnote vechi romanesti.cine are add la id COLECTIEBANI.

| yourSmile a răspuns (pentru c3dryk22):

Am o bancnota de 2000 lei anul 1941

| Mazilu_Georgiana_1999 a răspuns (pentru c3dryk22):

Buna ziua mai este valabil anuntul mai sunteti interesat sa cumparati bani vechi?

| andreilaur a răspuns:

Am si eu o bancnota de un dolar din 1862, imi puteti spune cum as putea sa ii vad valoarea?

| andreilaur a răspuns:

Am si eu o bancnota de un dolar din 1862 (Confederate States of America) si nu stiu cum as putea sa ii vad valoarea, ma puteti ajuta?

| ricuta27 a răspuns:

Am si eu banii vechii vrea cineva? monezi 1906, 1930, 1941, 42 contacteazama la id. ricuta27@yahoo.com sau 0726052214

| petrutzzz a răspuns:

Cumpar orice tip de moneda(romaneasca&straina) orice an, pentru detalii add Petre_bossman@yahoo.com! ofer preturi decente! Stima

| lovasz a răspuns:

Am 2 bacnote remanesti, vechi de cel putin 50 de ani. cineva interesat?

| madalin_2693 a răspuns:

Vadn moneda din 1773 pentru mai multe detalii contactati-ma pe adresa de email back_space_mada2005