| Bishop a întrebat:

Exista vreo baza de date/arhiva cu toate emisiunile de la Daruiesti si castigi? Vreau sa caut o emisiune in care a donat o anumita persoana, dar nu mai stiu in ce an a fost.

1 răspuns:
| trafikantu a răspuns:

Doar cei de la protv te pot ajuta, am fost la ei pe site: http://www.protv.ro/emisiuni/shows/daruiesti-si-castigi si am gasit acolo in dreapta scrie arhiva, da` nu stiu daca e ce cuti tu acolo. eventual poti scrie un mail la posta lor electronica, sunt sigur ca te vor ajuta. salut