| 123abcd a întrebat:

Facebook. Pot sa setez de undeva sa nu mai primesc mail-uri la fiecare notificare de pe facebook?

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

În dreapta sus ai o săgetuţă, mergi la setări de confidenţialitate, acolo ai
Cum intraţi în legătură cu alţii
Decideţi cum intraţi în legătură cu persoane pe care le cunoaşteţi.
Schimbaţi setările
Cum funcţionează etichetele
Decideţi ce se întîmplă cînd prietenii vă etichetează conţinutul sau persoana
Schimbaţi setările
Aplicații și pagini web.
Control what gets shared with apps, games and websites.
Schimbaţi setările
Limit the Audience for Past Posts
Limit the audience for posts you shared with more than friends.
Manage Past Post Visibility
Blocked People and Apps
Manage the people and apps you've blocked.
Manage Blocking
În drept la fiecare apeşi şi setezi să nu-ţi mai trimită pe mail.