| bilexa a întrebat:

Fratele meu a murit acum 4 luni azi ar fi facut 34 de ani. As dori sa fac in memoria lui un filmulet cu poze, gen ce se afla pe youtube dar sa pot sa atasez si o melodie din calulatorul meu. As dori sa mi se explice sau daca exista un program cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| lazio9 a răspuns:

Cel mai folosit program se numeste Movie Maker si vine odata cu instalarea Windowsului face parte din accesorile acestuia il gasesti la program files MUVIE MAKER deschizi programul apoi bagi inauntru pozele toate si o melodie apoi jos exista o banda acolo tragi pozele pui efecte intre el etc., ca sa ai idee despre ce e vorba si cum se face intra pe Youtube, Uita-te ca sa iti faci o idee despre cum se face http://www.youtube.com/watch?v=4w8v0qgjibc D-zeu sa-l odihneasca in pace pe fratele tau cu bine ciao

6 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Foto2Avi

| тøхх a răspuns:

Condoleante. sad Uite : Windows Video Maker.winking

| RUMBURAK a răspuns:

Sincere condoleante. Dumnezeu sa-l ierte.

| box a răspuns:

Fie iertat nu l'am cunoscut

| Creamy a răspuns:

Salut, condoleantze
da, poti folosii ACD see pro, Movie Maker care e in windows

| LadyGagaAlex_1631 a răspuns:

Nu mai ai cum sa faci un film daca este deja in mormant!