| TheSoldier a întrebat:

Funda! Am un nootebook Asus si nu are cd rombig grin ...stickul meu e la un prieten asa ca m-am gandit sa imi pun un windows pe un card SDHC...intrebarea mea este: functioneaza?big grin

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Da. functioneaza, iti trebuie doar sa ai cel putin 2 gb pe stick pentru windows xp si pentru windows 7, 4gb.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa pui windows pe cd card sau orice altceva doar cele cumparate au windowsul si nu poti sa il copi pe altceva

| Alex8595 a răspuns:

Salut daca cardul este de minim 4 GB si sti sa bagi windows-ul pe el adica cu WinToFlash da o sa iti mearga

| Alex8595 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine de ce a mers sa fac o copie? daca nu sti mai bine TACI!

| TheSoldier explică (pentru anonim_4396):

Daca esti prost si nu stii informatica nu mai raspunde ca nu ajuti... windowsul merge pus si pe stick...dar ce sa iti zic tie.

| TheSoldier explică (pentru tteo92):

Multumesc poftim funda

| TheSoldier explică:

La fune functionestewinking am un notebook Asus... ultimul model big grin