| Static a întrebat:

Fundă si vot! Iti poti schimba sistemul de operare pentru Galaxy s4 cu cel pentru Iphone? Dar mai ales, cand trimiti mesaje? Dar pe Galaxy s4 poti schimba culoarea iconu-rilor din meniu? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Este imposibil daca vrei poti aplica o tema de Iphone o gasesti pe magazin playwinking

| bogboy101 a răspuns:

Nu nu poti.Nu compari un trabant cu un mertan.Dar poti cu un launcher.Scrie si tu pe google launcher iphone 5s -5 si descarca ce iti place. funda?

| Andrey12122 a răspuns:

Da