| Scikofit a întrebat:

Funda! Vreau sa fac linii pe foaie pe calculator,ca mai apoi sa il imprim, si nu pot...adica cum se face?

Răspuns Câştigător
| tunary a răspuns:

In WORD, usor.Mergi la Create Table si dai Draw a table, si cu mouse-ul tragi liniile.Sau dai click dreapta pe bara de sus si activezi sectiunea "Drawing" si de acolo ai un betigas, cu ala desenezi liniile.Foloseste office 2003/2007, ambele fiind bune.Succes

2 răspunsuri:
| DemetriaDemi a răspuns:

Dai pe bara jos e mai simplu asa pe ce foaie vrei sa faci tu in calculator dai pe bara jos si tii apasat pana vrei si al doilea rand dai enter si tot asa e mai simpluwinking

| xannaa a răspuns:

Poti sa faci in photoscape sau in paint!