| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Am un canal de Youtube, pana acum am avut ceva videoclipuri dar am avut o problema la pc si mi s.au sters.
Ma gandeam sa fac un scurtmetraj, asa ca daca vreti lasati.mi idei (titluri, chiar si continut)!
Daca imi place o idee o voi folosi si va voi spune si numele in video!

Răspuns Câştigător
| maliska777ma97 a răspuns:

Poti face un vidio hazliu sau unul care poate ajuta ajuta pe cei din jur. de exemplu cum sunt intrebarile aici si le citesti pe yotube apoi comentezi... sigur ca intrebarile care le stii raspuns. sau poti face montaj din filmele tale prrferate toti adora asta. poti da sfaturi pentru sanatate, recete masti si diferite altele

2 răspunsuri:
| TwinDragons a răspuns:

Pai din cate am observat sunt foarte populare provocarile mai extreme, poti incepe cu asta, dar sa faci ceva diferit, nu sa lingi un cactus sau altceva, nu chiar asa exagerat dar nici sa te plictisesti

| BIRDshow a răspuns:

Poți să faci curiozități şi lucruri nemaiştiute, care să stârnească interes publicului. Sau chestii despre corpul uman rare ori cazuri medicale ciudate, incredibile. Şi poți să pui ca miniatură o imagine groazavă de pe internet care să facă lumea curioasă. Sau poți să faci topuri cu case bântuite din Bucureşti, poze stranii ori glume sexuale din desene. Şti câtă lume se uită la videoclipuri de genul? happy