| Fragolla a întrebat:

Hei! As vrea sa stiu si eu pretul de intrare si inchirierea patinelor la parcul Tineret si Cismigiu.

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Patinoar Cismigiu:
- are o suprafata de 3000 metri patrati
- patinoar artificial in aer liber cu o capacitate maxima de 1000 de persoane, intrarea libera.
Program si tarif: Luni-Joi (10 RON); 9.00-11.00 gratuit, 12.00-15.00, 16.00-18.00, 19.00-21.00; Vineri-Duminica (15 RON); 9.00-11.00, 12.00-15.00, 16.00-18.00, 19.00-21.00, 22.00-24.00
Inchiriere patine 10 RON, ascutit patine 10 RON, posibilitate abonament sezon complet
Patinoarul va fi deschis pana la sfarsitul lunii februarie.

Bucurestenii se vor putea distra in Parcul Tineretului din Capitala, avand posibilitatea sa practice sporturi de iarna pe partia de ski si patinoarul artificial amenajate de Primaria sectorului 4.
Toti cei care doresc sa il viziteze pe Mos, il vor putea gasi pe platoul din spatele Palatului Copiilor, unde va avea un loc rezervat din oficiu. Acolo, in perioada 13 decembrie 2008 - 31 martie 2009, autoritatea locala va pregati, pentru vizitatorii Mosului, concerte, concursuri si distractii de tot felul.
Program si tarif: patinoarul este deschis zilnic, de luni pana duminica. Inchirierea patinelor costa 10 RON.
Bafta!

1 răspuns:
| CharlieFinger a răspuns:

Tineret-10 lei
cismigiu-10 lei