| Lorena_2784 a întrebat:

HEI. Ce inseamna pe facebook "subscribers" si "subscriptions".
Adica stiu ce inseamna dar sa imi explicati ce rol au in facebookthinking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Subscribers - inseamna cate persoane s-au abonat la tine, la profilul sau pagina ta.
subscriptions - la cate persoane te-ai abonat tu.
Bafta!

3 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Nu mai poti sa bagi o persoana la prieteni insa poti sa te uiti la ce scrie pe wall etc.

| MinatoSan a răspuns:

N-am idee

| Al3Cssa19 a răspuns:

Inseamna ''aboneata-te'' si are rolul de a vedea tot ce sa posteaza pe pagina aceea! FUNDA? puppy dog eyes