| ToataZiuaEu a întrebat:

Hei! Cu ce mijloace de transport in comun se ajunge din Pantelimon pe Soseaua Grivitei? big grin

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Uite intră aici www.transporturban.ro

| Azµre a răspuns:

Mergeți pe jos (1 min) până la stația de autobuz/tramvai Bd. Chisinau
Luați autobuzul: 335 (așteptați 3 min) până la stația Piata Iancului (3 stații)
Mergeți pe jos (1 min) până la stația de metrou Piata Iancului
Luați metroul: M1 (așteptați 4 min) până la stația Basarab (5 stații)
Mergeți pe jos (1 min) până la stația de autobuz Soseaua Nicolae Titulescu
Luați autobuzul: 105, troleibuzul: 65, 86, 97 (așteptați 2 min) până la stația Cimitirul Sf. Vineri (3 stații)

| Azµre a răspuns:

Mergeți pe jos (8 min) până la stația de autobuz Bd. Pierre de Coubertin
Luați troleibuzul: 86 (așteptați 8 min) până la stația Cimitirul Sf. Vineri (20 stații)