| Rioh a întrebat:

Hei TPU cine imi spune si mie niste site-uri de unde pot sa imi cumpar un laptop Alienware. Dar sa il poata livra in Romania nu in alte parti (mai precis in judetul Suceava).

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

EMAG, dar daca vrei sa te joci, nu fa timpenia sa iti iei laptop!

| lpavel a răspuns:

Cumpara de la : Emag- transportul se face oriunde in tara prin curier si este gratuit! Poti plati online sau curierului cand vei primi ce ai comandat!
Si am vazut com-urile facute aici, Eu te sfatuesc daca ai bani cumpara un alinware ca ala il cumperi pentru toata viata pe cand un Asus sau orice de 3000 mi de lei il iei si-l folosesti doar cativa ani ca vor iesi altele putin mai bunicele si tot asa... Eu acum 2 luni am cumparat un Asus destul de bunicel am crezut eu pana am inceput sa ma joc, merg toate jocurile nu am problema cu asa ceva dar se incalzeste foarte repede si se inchide! Acum imi pare rau ca nu am luat si eu un Alienware ca la aia ma pregatisem dar m-au descurajat si iata-ma! Oricum alegerea e a ta! Bafta!

| feraryyy78 a răspuns:

Poti sa cauti pe emag.ro sau pe okazii.ro.

| Razvanp69 a răspuns:

Nu te inteleg pentru ce vrei un asa laptop ca e super scump :| gasesti la aceleasi performante un Asus care ajunge la 3000 lei. oricum uite aici Alienware http://www.emag.ro/laptopuri/alienware.

| HawkEyeRO31 a răspuns:

Mai bine iei un Desktop si un Asus Seria G si nu mai ai treaba cu gaming

| SweetPuppy a răspuns:

Incearca la Altex sau Emag, daca nu gasesti nimic, intra pe site-ul www.price.ro, si cauta laptopul pe care il vrei, alege magazinul si gata :)

| Anorge a răspuns:

Emag!