| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, în iulie 2021, mi-am luat cazierul pentru angajare, dar nici până în prezent nu m-am angajat. În câteva zile îmi expiră cazierul, trece perioada de 6 luni.

Pot să îmi fac un alt cazier după expirarea primului cazier?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa ceri unul in fiecare zi. Care-i problema? Important este ca sa spui acolo pentru ce-ti trebuie.

| Celcestietot a răspuns:

Bineinteles! happy

| Lioana a răspuns:

Bineînțeles ca poti cere alt cazier. E doar o adeverință. Nu e nevoie sa expire acel cazier ca sa ceri altul. Poti cere oricand si oricate. Eu am cerut două odata, atunci cand trebuia sa ma inscriu la 2 concursuri.

| Lukasssz a răspuns:

Ofc, you can.