| KIDZZOR a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma!
Mi-am reinstalat Windows 7 Ultimate.
Toate bune si frumoasa pana la sonor :|.
In dreapta jos apare acel volum. Ok totul e ok, nu apar cu un X pe el sau cu ceva. Volumul dat la maxim, si am intrat pe YT. Am dat pe o melodie oarecare, si uitati cum se vede : http://img209.imageshack.us/img209/6850/sgmc.jpg [parca e o statie, si am jack-ul bagat in spate la boxe tot tot, si castile le-am bagat sa vad. ] Am si CD-ul cu Realtek-ul dar nu merge sa instalez pe Windows 7. Mai pe scurt am luat si AIDA32 pentru W7 si degeabea nu-mi detecteaza. Deci cum fac sa vad cum se numeste placa mea de sunet si sa o downloadez? :D
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Daca e integrata placa de sunet, cauti drivere dupa modelul placii tale de baza, daca nu, scoti placa si vezi ce scrie pe ea