| KidzzzAww a întrebat:

Heii TPU. Deci am vrut să bag o poză de pe telefon în pc şi mi-a apărut să scanez. Am dat acolo şi după am scos usb`ul şi tot ce aveam in telefon s`a şters şi fisierele acelea cu "photo, music. etc". Ce să fac? :/ Şi dacă bag usb`u îmi arată acele fişiere dar nu le pot deschide.
Vă rog!

7 răspunsuri:
| ionutk9 a răspuns:

Bai nene da nu mai are loc lumea de tine pe TPU? termina ca nu suntem interesati de ingineriile tale financiare

| BlueByte a răspuns:

Frate,du-te cu banii tai pe net cu tot.Du-te si imbogateste-te numai lasa-ne in pace!

| BlueByte a răspuns:

Prin "mi-a aparut sa scanez", vrei sa spui ca antivirusul ti-a cerut sa scaneze?
Zi-mi ca sa pot sa te ajut!

| KidzzzAww explică:

Omggg! O.o
Măcar mă poate ajuta şi pe mine cineva?:/

| KidzzzAww explică (pentru BlueByte):

Nu am antivirus, dar mi-a aparut sa dau acolo "scan" sau să dau mai tarziu, ceva de genu. thinking

| BlueByte a răspuns (pentru KidzzzAww):

Aha,incearca sa dai un restart la pc, si baga usb.Iar daca te intreaba din nou sa scanezi, dai sa scaneze mai tarziu si vezi daca poti sa deschizi fisierele. Daca nici asa nu merge, n-am nici cea mai mica idee ce s-a intamplat.

| KidzzzAww explică (pentru BlueByte):

Tot nu merge. Faza`i că mi-au dispărut acele fişiere din telefon şi nu ştiu ce să fac! thinking
Mersii oricum.