| LoveAnime4ever a întrebat:

Am o mare, mare problemă. Stick-ul meu mi-a făcut o figură tare urâtă. Când am dat să intru pe el toate folderele mi-au apărut tip shortcut. Am dat pe ele şi mi s-au deschis, după am copiat tot şi le-am mutat în D. Şi am vrut să pun înapoi pe stick. Dar mintea mea creaţă a trebuit să taie nu să copie fişierele iar când s-a termină de transferat nu mi-a apărut NIMIC. Practic TOT ce aveam, de la documente la poze şi alte fişiere, s-au şters.
Ştie cineva cum aş putea să le recuperez? :O3 Vă rooog mult :O3!

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Fisierele ar trebui sa fie pe stick. Dai sa vezi si hidden folder si protected operating system files.
Fisierele de pe stick ti-au aparut ca scurtaturi din cauza unui virus.

| Wulf a răspuns:

Dacă nu ai închis calculatorul, și nu ai copiat nimic cu click dreapta până acum, dă-i undeva click dreapta si apoi paste (asta doar in cazul in care le-ai dat CUT la fisiere)

Altă metodă nu mai e.

| Helenush a răspuns (pentru Wulf):

Scuze ca ma bag peste postare, la mine sa copiat folderul dar e gol, fara nimic in el, tot cut am dat, ce e de facut? nu mai pot recupera nimic?