| Scikofit a întrebat:

Hello. Deci ier am facut o prostie,am avut un folder pe desktop si l-am facut sa dispara. Nu, nu l-am sters doar a disparut si nu il gasesc. Cum pot sa il fac sa reapara? E acolo cartea mea si innebunesc daca il pierd.
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Justina10ify a răspuns:

Du-te la Control Panel >Folder Options >alege View > din meniul de jos de la Hidden files and folders, bifeaza show hidden files and folders.

2 răspunsuri:
| GasBoy a răspuns:

Pai creeaza un folder nou cu acelasi nume(daca il mai tii minte)si o sa iti apara! funda?happy

| Adi_Andrei_1993 a răspuns:

Pai e foarete simplu ai umblat la proprietati si ai dat hidden (ascuns) pentru ati face sa apara documentu intra My computer > tools > folder options > view > si bifezi show hidden files and folders...bafta