| MitroKta a întrebat:

Hello, everybody! Am o intrebare legata de facebook: cum as putea face ca postarile unui prieten din lista sa fie vazute numai de mine, nu si de ceilalti? Adica ceea ce posteaza el in cronologia mea.
P. S. Nu stiu daca am ales bine categoria.

1 răspuns:
| AndreeMunteanu a răspuns:

Daca vrei doar sa ascunzi postarea din cronologie, e simplu.Sa zicem ca e o poza:in dreapta(sus) ei e o sagetuta. Apesi "ascunde din cronologie" sau "hide from timeline" daca e in engleza. Fundita? happy