| mikey a întrebat:

Hello. nu stiti cum sa-mi pun la profilul de hi5 poza mare.Deci cand intru in profil apare o poza mare sus:
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=4 44969287

7 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Www.pympy.com

Trebuie sa intri acolo si sa cauti unde iti pune sa-ti maresti poza.

Cu site`ul asta poti sa-ti tunezi hi5`ul pe gustul tau.

Sper ca ti-am fost de folos.

Bye bye:)

| Swabia a răspuns:

In felul urmator : pui link`ul acesta
#user-picture IMG {HEIGHT:300px; WIDTH:400px; DISPLAY: none;} #user-picture { WIDTH: 300px; HEIGHT:400px; TEXT-ALIGN: center; DISPLAY: block; background-image: url( ); background-repeat: no-repeat; background-position: center; border: 2px; SOLID: #008000 2px;}
...la ABOUT ME!
Iar intre cele 2 ( ) vei pune URL`ul poze pe care o doresti!

| Swabia a răspuns:

*pozei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnuuuuuuuu! trebuie sa afly singura si apropo dc iti trebuie tye as ceva? id meu este mariutzza_micutza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa-mi pun poze pe hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa imi pun poza la about me?