| arrancar a întrebat:

Hello TPU. Mia-m,, ascuns,, fisierele datorita unui porgram de genul Universal Shield 4.6 sau Folder Lock(sincer nu mai stiu pe care l-am folosit)Iar acum nu-mi mai merge nici unu si vreau ca sa-mi vad din nou fisierele si sa le pot folosi.Imi pare rau pentru ca aveam lucruri foarte importante pe care nu le mai gasesc nicaieri.Va rog, puteti sa-mi spuneti cum pot sa-mi regasesc fisierele?(am fosloit multe programe dar nu a mers) Ms

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Start/Control Panel/Folder Options/View, bifezi Show hidden files and folders, dai Apply si OK. Numai bine!