| XxMALVIxX a întrebat:

Hello TPU:*! Pe ce data sarbatorim ziua indragostitilor ( dragobete )? Va rog sa imi spuneti. sunt confuzahee hee

Răspuns Câştigător
| ingerash_8177 a răspuns:

Pe 14 februarie valentines day
pe 24 februarie dragobetele

sper ca te-am lamurit... funda?batting eyelashes

12 răspunsuri:
| FancyCool a răspuns:

Hello! Sarbatorim sf. valentin pe 14 februarie, adica Luni, saptamana viitoare! happy

| Sunshinee a răspuns:

Hey! Cred ca Dragobetele se sarbatoreste pe 24 februarie! (:

| kynleiii a răspuns:

14 feb

| kynleiii a răspuns:

Scz 24 feb

| Flexx a răspuns:

Buna!
Dragobetele se sarbatoreste pe 14 februarie.
Sper ca te-am ajutat

Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 14 februarie, cade luni happy

te pup

Pa, pa!

| Honey_8888 a răspuns:

Salut! Se sarbatoresc ca in fiecare an in date de 14 februarie. Uite aici un link daca doresti sa te documentezi:http://ro.wikipedia.org/wiki/Ziua_%C3%AEndr%C4%83gosti%C8%9Bilor...Sper ca ti-am putut fii de folos. fundita?

| dTz123 a răspuns:

Deci vine ashea pe 14 februarie ziua indrogostitilor si sfantul valentin Iar pe 24 februarie in Romania se sarbatoreste Dragobetele
Deci Ziua indragostitilor se pica lunibig grin

fundita? love struck

| Bby22 a răspuns:

Pe 14 februariee big grin
fuunda te rog :*
Adica luuni happy
sper sa ai o zi frumoasa de ziua indragostitilor

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

E pe 14 februarie(luni)te rog funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 14 februarie este alentine's day si pe 24 sunt dragobetele. Funda?