| Tatiana1098 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau prietenului meu de 'Ziua indragostitilor' si de Dragobete?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ceva personalizat[cana, tricou, perinita]

| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), sau o perna. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

| SabbyNightShadow a răspuns:

Ceva ce sa ii aminteasca de tine ^.^

| Cr1st1ii a răspuns:

Ia-i ceva simplu si cat mai apropiat de voi, de exemplu daca este nascut intr-o anumita zodie ai putea sa ii iei o cana cu zodia ta si a lui, sau ceva care sa ramana amintire, va aprecia mai mult acest lucru decat banii cheltuiti.

| Michiro a răspuns:

Vreau doar ca idee sa iti zic despre o cultura din alta tara de Dragobete. Fetele de obicei le faceau barbatilor bomboane cu ciocolata de casa in forma de inima, prajituri, etc.Bineitneles acuma sunt si barbati carora nu le plac dulcele xD.Dar sa trecem la ale noastrebig grin ai putea sa ii iei tricou de firma ori cu ceva ce scrie amuzant, adidasi, ceas, cani cu ceva amuzant gen"I'm the boss'' sau cani care se unesc si formeaza o inimoare si poti scrie numele al tau pe una din ele si al lui pe cealalta.Lantic,bratara care la fel formeaza o inimoara, o poza cu voi doi, chesti de genu, care ii pot ramane o amintire si sa fie si simbolice specifice acestei zii. Daca mergi prin magazine sigur vei vedea ceva ce ii place mai ales cum se apropie ' ziua indragostitilor'vei gasi de acuma.

| kamiilee a răspuns:

Nu stiu...un parfum cv sau cv simbolic