| PinkStyle a întrebat:

Hey! am pus inainte o intrebare " Cat costa un bilet de autocar Timisoara - Baia Mare ( cu si fara reducere de elev)" ok... pana aici e inregula. dupa cateva zile am primit un raspuns asa: " 20.50 si 35 lei ". dar mi se pare cam putin pentru o distanta de 3 sute si ceva de km. thinking daca stie cineva sigur vaaa rog sa imi spunetiii puppy dog eyes ( FUNDAAAAAA!:*)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Precis ca nu stie nimeni din cei care ti-au vazut intrebarea. Sigur ca este prea putin. Este asa greu sa dai un telefon la autogara? Numai bine!