| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de cineva care se pricepe! Am o pagina pe facebook si de cateva zile dispar fotografii, albume, postari.
Nu adminele celelalte le sterg pentru ca nu suntem decat 3, si stiu ca nu sunt in stare de asa ceva! Se poate sa fie vreun virus? Daca da, imi puteti spune cum pot scapa de el?
Dau fundita
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| 17yearsfotbalplayer a răspuns:

Nu se poate intampla asa ceva pe facebook, mai bine scoti toate adminele... si parola o schimbi si bagi mai multe poze albume, astepti cateva zile si o sa vezi ca nu iti mai dispare nimica happy
Aaa si mai e o varianta in caz ca ai intrat pe contul tau de pe calculatorul altcuiva probabil s-a salvat parola.
Funda?