| anonim_4396 a întrebat:

Hey am si eu o mica problema cu logarea la contul meu de yahoo. Mi-am uitat parola si cand sa trimit sa o resetez imi spune sa adaug doua cifre din numarul de telefon ca sa le confirm ca este numarul meu, am adaugat si nu mi-a trimis mesajul cu acel cod. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna seara, am vazut intrebarea ta si nu am vazut un raspuns concret, numai bagatori de seama, care vrea sa arate ca stie ceva.
Daca tu ti-ai creat contul il poti recupera daca stii datele care le-ai introdus, ai 2 intrebari de securitate la care trebuie stii ce raspusuri ai dat, daca nu ti l-ai creat tu, trebuie sa dai de persoana respectiva care ti l-a creat
Sper ca am putut sa te ajut
O seara placuta
Marius

| Apoeot788 a răspuns:

Nu cred că se mai poate face ceva.