| Ema1234 a întrebat:

Hey.Cum pot pune pe hi5 meu (la comentarii, de preferabil, daca nu la profil)
un videoclip, de exemplu cu Daniela Crudu, dar cand oamenii se uita la acel videoclip si vrea sa dea click pe el sa NU ii duca direct pe youtube. Doar sa poate sa vada videoclipul dar sa nu stie unde am intrat eu ca sa il iau sa ii duca pe youtube!? Funda si vot.promiitt solemn!:X:X.Please helpsad

Răspuns Câştigător
| peste2009 a răspuns:

Nu se poate deoarece hi5 nu are contract cu youtube da-mi videoul sa il vad dar stiu sigur ca nu se poate mai bine il pui pe trilulilu.ro si atunci nu o sa ii mai dupa pe site intelegi astept funda si vot si link de la video

1 răspuns:
| Ema1234 explică:

Mersi dar pe youtube nu gaseste ce caut eusad.alt site nu mai ai?:X. oricum sper sa ma colaboram, am observat ca ai cunostinte.mersi:*.si o sa ma ti de cuvant iti dau si funda