| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu de ce se vede scrisul mic pe facebook am intrat de pe mozila firefox cum sa il fac sa il dau normal?

8 răspunsuri:
| Varzaru_Andrei_1996 a răspuns:

Intri in firefox.pe orice pagina.ti apasat tasta ctrl si cu rotita de la mouse.dai in sus de rotita si se mareste scrisul sau dai in jos si se micsoreaza.big grin

| allyx14 a răspuns:

Nu prea le am cu facebookul da daca scrie mic s-ar putea sa fie de la placa video

| stanly7 a răspuns:

Cand esti pe pagina tii apasat pe Ctlr si cu biluta de la mouse dai in sus si se mareste sau CTRL si +

| stakone a răspuns:

Pai e foarte simplu. e un mic secret
tii apasat pe ctrl si dai de scrl-ul de la mouse foarte usor
astept funditabig grin

| RoseOfTheFire explică:

Du-te ma unde ai treaba

| Vuitton a răspuns:

Stanly7 esti calumea rau de tot laughing mersi pentru raspuns m-ai ajutat si pe mine foarte mult.

| Leopea_Lacramioara_1977 a răspuns:

Nu stiu ce sa fac se vede scrisul foarte mic si nu stiu cum sa il dau la normal va rog sa ma ajutati pe facebook

| Bostan_Florin_1976 a răspuns:

Bostan_f@.com