| BauBauMyu a întrebat:

Hey! Știe cineva vreun program de editat poze pentru android, cum ar fi pozele alea de la coperțile wattpad?

Răspuns Câştigător
| AlyxandirClaw a răspuns:

Pentru Android nu prea există aplicații de genul deoarece nu este o platformă performantă respectiv utilizată pentru astfel de activități. Nu o să găsești programe de editare gen Photoshop sau GIMP pentru Android. Sugerez folosirea calculatorului pentru editarea imaginilor.
*Există GIMP pentru Android dar are necesități stricte: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gimp.inkscape&hl=en

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop touch

| airahaz a răspuns:

Este pe google play o aplicatie daca vrei...Photo Editor by Aviary