| Lolypop_4017 a întrebat:

As avea o intrebare, unde pot gasi gossip girl primul volum, pe internet sau in librarii ( mereu cand intreb nu mai e pe stoc ) de asemenea daca aveti cartea si nu o mai vreti, as accepta-o cu placere ( contra cost desigur ) FUNDA!
P. S : Daca o gasiti de cumparat online, dati-mi link-ul, va rog!

1 răspuns:
| XxR0botzelXx a răspuns:

Te-as putea ajuta.Dar numai daca esti din Galati.Te duci la biblioteca veaurechea,iti faci permis,cauti carte, o imprumuti, si trebuiesa o returnezi in maxim 2 saptamani