| AnDyDuLcy a întrebat:

Cum se descarca muzica pe calculator?:d puppy dog eyes(Funda!love struck)

Răspuns Câştigător
| gAbrYii a răspuns:

Pai..prima data se instaleaza winamp sau ce tip de "lucru " folosesti pentru a baga muzica inamp il gasesti pe google dupa daca vrei le poti descarca de pe youtube si anume: cauti tot pe google "vdownalder " youtube si ti-l downaldezi.Te gandesti unde (foldedr calculator) ti le pui si gata. Funda? big grin
happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra pe google.Scrie numele melodiei sau cantaretului+download.

| gAbrYii a răspuns (pentru darrio2007):

Da dar ca sa ai melodiile salvate in alta parte in loc sa le cauti in foldere pana le pierzi e mai usor cu winampul ca vei avea o lista

| darrio2007 a răspuns (pentru gAbrYii):

De acord cu tine.Dar a intrebat cum descarca muzica pe pc.

| pwp a răspuns:

Poti descarca foarte usor cu http://www.listentoyoutube.com/
Pui link-ul melodiei de pe youtube si o descarci foarte repede si usor :)

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,poti descarca muzica dupa youtube, cu programul Listen You Tube, ai aici linkul.
http://www.listentoyoutube.com/
se descarca foarte usor...copiezi linkul unei melodii de pe youtube si il introduci in spatiul liber si dupa dai go si se descarca.
Sper ca te-am ajutat.Bafta :*

| MarYus20 a răspuns:

Un program pe care il folosesc eu este foarte bun se numeste realplayer il downloadez dp google cu el poti downloada ce muzica si videoclip de unde doresti u incearca ..doar trebuie sa ai instalat in PC google chrome bafta