| t3ona a întrebat:

Cum se descarca muzica de pe calculator pe telefon?

4 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Prin cablu de date, sau bluetooth de la calculator sau de la prieteni

| JoKeR4Car a răspuns:

Pei ai putea cu un cablu de date!
Sau daca ai blutuf le poti trimite ca de pe telefon pe telefon!

| Ryse a răspuns:

Daca ai cablu de data iti apare la telefon bagi locurile apoi iti apare :
pc suite
sincronizati muzica
stocare in masa
tu dai pe stocare in masa, apoi iti apare la calc o chestie unde te duci la foldere apoi stii tu...eu asa fac... fundita?

| t3ona explică:

Dar chestia este ca la cablul me de date nu stiu cum se umbla ca nu-mi apare nimic in calc