| SalvatoreLeon a întrebat:

dati-mi un sfat cum sa ma imbat mai greu ca alcoolu sa nu ajunga asa repede la creier Am auzit miturile cu Aspirina sau cu o gura de ulei. dar daca beau ulei se face o bula in stomac si cat, timp pot bea? adica dupa cat timp se sparge bula aia si daca se sparge ce se intampla? Dar cu aspirina dupa cat timp sa o iau inainte sa beau? Am peste cateva ore o petrecere Funda pentru cel mai bun!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand trebuie sa mananci bine si mancaruri grase care absorb alcoolul

| SalvatoreLeon explică (pentru suntserios):

Da mersi sunt mort rolling on the floor))))))))))))))))0